fbpx

Bogdan Kiliński, ul.Nitschmanna 30A , 82-300 Elbląg, Polska

Warsztaty plastyczne 2017/2018

Odkryj swój talent! Pod takim hasłem w poniedziałek 4 września 2017 r. po wakacyjnej przerwie zostaną wznowione warsztaty plastyczne w Pracowni  Plastycznej RYT. Pracownia od 16 lat jest miejscem, które czeka na swoich stałych uczestników zajęć, ale także otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy po raz pierwszy zechcą spróbować swoich sił w rysunku, malarstwie, rzeźbie czy grafice warsztatowej.

Dla uczestników warsztatów  została przygotowana bardzo ciekawa  oferta zajęć warsztatowych skierowanych do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci, młodzieży i dorosłych uzdolnionych plastycznie jak i takich, którzy z plastyką są „na bakier” i chcieliby to zmienić. W ofercie swoje miejsce znajdą mali twórcy 5 -6 lat, dzieci szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz dorośli szukający wytchnienia od codziennych obowiązków.  

                Atutem zajęć  w mojej pracowni jest praca w małych grupach, która  pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatów. Staram się aby mali twórcy w  atmosferze zabawy nauczyli się odkrywać swoje talenty, aby młodzież  w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa nabywała umiejętność  mówienia o świecie językiem sztuki, aby dorośli choć na chwilę zapomnieli o obowiązkach i nauczyli się robić coś tylko dla siebie.

Zapewniam wszystkie materiały potrzebne do realizacji zadań a wykonane prace zabierane są do domu.

Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą oraz wędrówki po naszych galeriach na nowej stronie internetowej www.pracowniaplastycznaryt.pl

 

Zgłoszenia już są przyjmowane. Liczba miejsc w pracowni jest  ograniczona.