fbpx

Bogdan Kiliński, ul.Nitschmanna 30A , 82-300 Elbląg, Polska

Zaczynamy nowy rok szkolny!

plakat nowy rok 2016Odkryj swój talent! Pod takim hasłem w poniedziałek 5 września 2016 r. po wakacyjnej przerwie zostaną wznowione warsztaty plastyczne w Pracowni  Plastycznej RYT. Pracownia jest miejscem, które czeka na swoich stałych uczestników zajęć, ale także otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy po raz pierwszy zechcą spróbować swoich sił w rysunku, malarstwie, rzeźbie czy grafice warsztatowej.

                 Podobnie jak w latach poprzednich dla  uczestników warsztatów  została przygotowana bardzo atrakcyjna  oferta zajęć warsztatowych skierowanych do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci , młodzieży i dorosłych uzdolnionych plastycznie jak i takich, którzy z plastyką są „na bakier” i chcieliby to zmienić. W ofercie swoje miejsce znajdą mali artyści 5 -6 lat, dzieci szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz dorośli szukający wytchnienia od codziennych obowiązków.

                Atutem zajęć  w mojej pracowni jest praca w małych grupach, która  pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatów. Staram się aby mali twórcy w  atmosferze zabawy nauczyli się odkrywać swoje talenty, aby młodzież  w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa nabywała umiejętność  mówienia o świecie językiem sztuki, aby dorośli choć na chwilę zapomnieli o obowiązkach i nauczyli robić coś tylko dla siebie.

                nowy rok szkolny 2.0Zapewniam wszystkie materiały potrzebne do realizacji zadań a wykonane prace zabierane są do domu.
                Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą oraz wędrówki po naszych galeriach na nowej stronie internetowej www.pracowniaplastycznaryt.pl

                Zgłoszenia już są przyjmowane. Liczba miejsc w pracowni jest  ograniczona.

Dodaj komentarz